GenelHaberler

Neslim Güngen Kimdir ve Nerelidir? Eşi İnanç Güngen Kimdir? Ne İş Yapıyor? Neden Göz Altına Alındılar?

Sosyal medya fenomeni ve aynı zamanda güzellik salonu sahibi olan Neslim Güngen hakkında bir soruşturma başladı.

Dilan Polat“ı sektöre ben soktum” diye açıklaması yapan Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen gözaltına alındı. Peki, Neslim Güngen Kimdir? İşte detaylar…

Neslim Güngen Kimdir ve Hayatı?

Neslim Güngen 1986 senesinde dünyaya geldi. 2024 yılına göre 38 yaşında olan Güngen, baba tarafı Gümüşhaneli, anne tarafı Çankırılı olan Neslim Güngen, kuaför ve güzellik sektörüne ilk kez 13 yaşında girdi.

19 yaşındayken ilk annelik deneyimini yaşayan Güngen, 22 yaşında 5 yıl süren yurtdışı eğitimlere katıldı. Güngen, 2007 yılından bu yana sosyal medya platformlarında yayınladığı makyaj ve güzellik videoları ile tanınmaktadır.

Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezlerinin sahibi Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen gözaltına alınan isimler arasında.

Neslim Güngen ve İnanç Güngen Neden Gözaltına Alındılar?

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde “suç işlemek amacıyla örgüt kurmak”, “suçtan kaynaklı mal varlığı değerlerini aklamak”, “resmi evrakta sahtecilik” ve “nitelikli dolandırıcılık” suçlarıyla ilgili çalışma yürüttü.

Now tv haber okuyucuları siz bu gözaltına alma hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşünce fikirlerinizi aşağıdaki yorum kısmında bizler ile paylaşabilirsiniz!

#Neslim #Güngen #Kimdir #Nerelidir #Eşi #İnanç #Güngen #Kimdir #İş #Yapıyor #Neden #Göz #Altına #Alındılar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu